04 czerwca 2023 r. – Niedziela Trójcy Przenajświętszej

  1. Dziś (04.VI) Niedziela Adoracyjna. Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy Świętej o godz 12:00 – 18:00, na zakończenie adoracji nabożeństwo czerwcowe (zamiast po Mszy). Dziś także 35 rocznica konsekracji pasterza archidiecezji Kazimierza Kardynała Nycza i Święto Dziękczynienia w Świątyni Opatrzności Bożej.Po każdej Mszy Świętej zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej. Młodzież, która przyjęła bierzmowanie tydzień temu zapraszamy do zakrystii po odbiór pamiątki tego wydarzenia i linku do zdjęć. 
  2. Jutro zakończenie okresu komunii wielkanocnej. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych, po Mszach Świętych wieczornych.
  3. W najbliższa środę zapraszamy do parku Skarbków o godz 19:00 na koncert uwielbienia „Grodzisk dla Jezusa”, potrwa do godz 22:00.
  4. Próba dla dzieci rocznicowych we wtorek 6.VI po wieczornej Mszy Świętej. 
  5. W ten czwartek (8.VI) Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa Tego dnia obchodzimy rocznicę przyjęcia pierwszej komunii świętej. Klasy IV SP przychodzą w strojach uroczystych na Mszę Świętą o godz 11:00. Po Mszy procesja Eucharystyczna do czterech ołtarzy. Prosimy o przygotowanie ołtarzy mieszkańców 1) Chlebni; 2) Wołki Grodziskiej; 3) Zabłotni; 4) Koła różańcowe. Msze Święte w Boże Ciało o godz 8:00; 9:30; 11:00 ( z procesją); 18:00. Zapraszamy dziewczynki z koszyczkami do sypania kwiatków, na procesji Bożego Ciała ( mile widziane uzbierane płatki kwiatów).
  6. W piątek wypominki roczne czytane o 17:45, po nich Msza Święta w intencji tych zmarłych.
  7. Ostatnie przed wakacjami spotkanie przygotowujących się do bierzmowania z klas 8 SP przeniesione jest na czwartek 15.VI. Rozpocznie się Mszą Świętą o godz 18:00.
  8. Spotkanie dla ministrantów i lektorów w sobotę 10.VI po Mszy Świętej wieczornej.