13 WRZEŚNIA 2020 R. – XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Decyzją papieża Franciszka zbiórka na Grób Pański w Jerozolimie z Wielkiego Piątku została przeniesiona na dzisiejszą niedzielę, po każdej Mszy św odbędzie się zbiórka do puszek.
 2. Zapraszamy rodziców i dzieci z klas III na I spotkanie, które odbędzie się w dziś na specjalnej Mszy świętej o godz. 16.30.
 3. Dzisiaj rozpoczynają się Kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.
 4. W poniedziałek, 14 września, przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Zapraszamy na adoracje Najświętszego Sakramentu o 17.00
 5. W środę 16 września zapraszamy na wieczorna Mszę Św. podczas, której będziemy modlić się w naszych intencjach za przyczyną św. Jana Pawła II.
 6. Za tydzień odbędziecie zbiórka do puszek na potrzeby Warszawskiego Metropolitarnego Seminarium Duchownego.
 7. Spotkanie dla młodzieży, która rozpoczęła swoje przygotowanie do bierzmowania rok temu, odbędzie się w czwartek 24 września o godz. 19.00 w kościele. Natomiast dla tych, którzy rozpoczynają przygotowanie do bierzmowania (klasy 8) w tym roku w piątek 25 września o godz. 19.00 w kościele.
 8. Tworzy się kolejna Róża Różańca za dzieci, zapisy w zakrystii.
 9. W związku ze stuleciem urodzin św. Jana Pawła II planujemy wykonanie witrażu upamiętniającego naszego największego rodaka. Szkice projektu zostaną udostępnione wkrótce.
 10. W sobotę 26 września zostanie przeprowadzona zbiórka elektrośmieci w godz. od 9 do 13. Odbiór większych gabarytów w domach od 13 do 14 po wcześniejszym zgłoszeniu.
 11. Zachęcamy do udziału marszu dla życia i rodziny 20 września 2020 r., który rozpocznie się na placu Zamkowym o godz. 12.00