21 MARCA 2021 r. – V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 1. Rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne dla dorosłych. Prowadzi je ks. prof. Mieczysław Nowak. Msze Św. z nauką w poniedziałek i wtorek o 7.15, 10.00, 18.00 i 19.30. Spowiedź przed każdą Mszą św. i w poniedziałek i wtorek od godz. 17.00 z możliwością adoracji Najświętszego sakramentu.
 2. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej w każdy piątek po wieczornej Mszy Św., oraz nabożeństwo Gorzkich Żali z nauką pasyjną, w niedziele o godz. 17.20. 
 3. W czwartek 25 marca w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – przeżywamy Dzień Świętości Życia. Jego celem jest budzenie wrażliwości na sens i wartość ludzkiego życia na każdym jego etapie oraz zwrócenie uwagi na potrzebę szczególnej troski o nie. Msze Św. tego dnia o 7.15 i 18.00.
 4. W przyszłą niedzielę – Niedziela Palmowa, pamiątka uroczystego wjazdu Pana Jezusa do Jerozolimy. W tym dniu, na każdej Mszy św. poświęcenie palm. Zachęcamy, aby palmy nabywać u ministrantów przed wejściem do kościoła.
 5. W przyszła niedzielę po Mszy Św. o godz. 10.00 konferencja przedchrzcielna.
 6. Ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego można składać w zakrystii. Msza w intencji ofiarodawców zostanie odprawiona podczas Wigilii Paschalnej.
 7. Ks. Wacław odwiedzi chorych w Wielki Piątek i Wielka Sobotę. Można zgłosić osoby, które nie są objęci stała opieką ks. Wacława, a pragnęły w okresie świat przyjąć Komunię Św.
 8. W bibliotece parafialnej można nabyć: świece na stół wielkanocny, karty świąteczne, świece chrzcielna, szatki chrztu, zaproszenia i karty życzeń.

REKOLEKCJE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY ONLINE:

 • rekolekcje dla klas 1-4 przygotowały siostry salezjanki z parafii św. Zygmunta w Warszawie i z Łomianek >>ZOBACZ<<
 • rekolekcje dla klas 5-6 przygotował ks. Marcin Żurek, lubiany katecheta z parafii bł. Władysława z Gielniowa na Ursynowie >>ZOBACZ<<
 • rekolekcje dla klas 7-8 przygotowali ks. Jakub Pytlakowski i ks. Grzegorz Pakowski, duszpasterze młodzieży z parafii św. Szczepana w Raszynie >>ZOBACZ<<
 • rekolekcje dla liceum i technikum przygotował ks. Kamil Falkowski, asystent diecezjalny Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży i Akcji Katolickiej >>ZOBACZ<<
 • rekolekcje dla studentów przygotował ks. Artur Pająk, duszpasterz akademicki >>ZOBACZ<<